Druk UV

Najwyższa jakość - drukarnia UV Poznań

Druk UV w Poznaniu

Druk UV jest czterokrotnie bardziej odporny na działanie warunków zewnętrznych od standardowych wydruków solwentowych. Wydruki nie wymagają suszenia i zaraz po wydrukowaniu mogą być dalej obrabiane, przycinane, pakowane.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym umożliwia drukowanie na nieregularnych kształtach i powierzchniach, które nie mają prostokątnej formy, na ciężkich nośnikach takich jak szkło, a nawet materiałach o nierównej powierzchni np. sklejce.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ DRUK UV BIAŁYM KOLOREM!
Zapraszamy do współpracy firmy ceniące jakość, terminowość i profesjonalizm.

Ploter OCE ARIZONA Umożliwia bezpośrednie drukowanie na szerokiej gamie umieszczonych na stole sztywnych mediów o płaskiej powierzchni i grubości 4,8 cm takich jak: płyty MDF, drewno, plexi, szkło, tektura, płyty PCV, i wiele innych. Druk UV OCE ARIZONA gwarantuje doskonałą, niemal fotograficzną jakość obrazu i ostrość za która stoi technologia OceVariaDot, zapewnia wyjątkowo czytelny tekst nawet o wielkości zaledwie 6 punktów nie zależnie od tego czy jest to druk UV na metalu czy druk UV na drewnie.

Najwyższa jakość

Druk UV, to wysokojakościowy druk cyfrowy wykorzystujący tusze UV. Jest to najnowsza technologia umożliwiająca uzyskiwanie obrazów najwyższej jakości, charakteryzujących się bardzo wysoką odpornością na ścieranie w bardzo szerokiej gamie materiałów, których zadrukowanie innymi technikami przy zachowaniu tych samych wymagań jakościowych jest praktycznie niewykonalne. Umożliwia to m.in. druk UV na PCV, aluminium.

Druk UV: Poznań, Artgraf

W ofercie również:

  • druk UV PCV
  • druk UV metal
  • druk UV drewno
  • druk UV w Poznaniu
  • drukarnia UV Poznań

Zobacz nasz park maszynowy

Druk UV

Masz nietypowe zlecenie? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

Firma Artgraf oferuje realizację takich form reklamy jak: tablice reklamowe, kasetony reklamowe, napisy ze styroduru, banery reklamowe oraz ścianki reklamowe, rollupy i gadżety reklamowe.

PL EN DE
Menu