arrow down

Rodzaje materiałów na których drukujemy

Druk

Wykonujemy druk różnymi technikami, na metalach, folii, tekturze, dibond, blasze, sklejce, szkle, płytach MDF, w dowolnej wielkości, z nietypowymi liniami cięcia, uszlachetnieniami. Używamy folii wylewanych, tworzyw sztucznych, folii one-vision i wiele więcej...

button 1 DRUK UV

jest czterokrotnie bardziej odporny na działanie warunków zewnętrznych od standardowych wydruków solwentowych. Wydruki nie wymagają suszenia i zaraz po wydrukowaniu mogą być dalej obrabiane, przycinane, pakowane.
Współczesny ploter płaski UV pozwala nanosić nadruki na bardzo różnorodne podłoża, takie jak: plexi, PCW, MDF, drewno, płyta wiórowa i OSB, aluminium, ceramika, papier, karton, tektura falista, baner, folia samoprzylepna i szkło.

button 2 DRUK SOLWENTOWY

jest to jedna z najnowocześniejszych metod wydruku. Wykorzystywane w technice druku solwentowego atramenty wykazują wysoką odporność na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych tj. promieniowanie ultrafioletowe. Ponadto pozwalają na wykonanie grafiki na wszystkich podłożach (głównie z zawartością PCV), w szczególności na tych powierzchniach, które są problematyczne dla tuszów wodnych. Druki solwentowe dzięki bardzo dobrym parametrom nie wymagają zabezpieczania warstwą laminatu, nawet w przypadku wydruków do zastosowania na zewnątrz w długim czasie.

button 1 PRIMERY

Dla maksymalnego zwiększenia trwałości wydruku wykorzystujemy odpowiednie primery.
To najnowsza technologia, umożliwiająca tuszom do drukarek atramentowych UV, uzyskanie lepszej przyczepności na trudnych powierzchniach.

button 2 DRUK BIAŁYM KOLOREM

Innowacyjny system druku białym atramentem, który pozwala na wykonanie wybiórczego poddruku na podłożu o dowolnym kolorze, a następnie na tak przygotowanej powierzchni nanoszony jest właściwy druk kolorowy, pozbawiony już teraz efektu „gaszenia barw”.