Zmiana koloru auta

Oklejanie samochodów folią jest idealną alternatywą dla tradycyjnego, kosztownego, a co najważniejsze nieodwracalnego lakierowania samochodu. Zmiana koloru auta to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najszybszy sposób na na efektowny tuning optyczny auta.

W naszej ofercie znajdziesz olbrzymią liczbę odcieni folii do oklejania samochodu od najwyższej jakości producentów takich jak:

Zajmujemy się oklejaniem foliami samochodowymi typu mat i błysk. Dużym zainteresowaniem cieszą się folie czarny oraz biały mat, a także biała perła. Nasza oferta obejmuje także oklejanie samochodu folią carbon, czyli folią imitującą strukturę włókien węglowych. Wykonujemy także profesjonalne przyciemnianie szyb folią.

Zapraszamy także do obejrzenia galerii na FACEBOOK’u. Znajdą tam Państwo nasze najnowsze realizacje z zakresu – oklejania i reklamy na samochodach.

Reklama na samochodzie

Artgraf to specjaliści w zakresie montażu reklam na samochodach. Doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania, drukujemy grafikę na precyzyjnej maszynie oraz dedykowanych foliach samochodowych, a następnie wyklejamy pojazdy w sposób w pełni profesjonalny.

Nietypowe oklejanie samochodów

Artgraf jako jedna z niewielu firm nie boi się podejmować trudnych wyzwań, takich jak chociażby oklejanie bardzo nietypowych konstrukcji.

Dlaczego my?

Firma Artgraf to profesjonalista w dziedzinie oklejania samochodów folią. Zajmujemy się tym od wielu lat, a w międzyczasie odnieśliśmy liczne sukcesy:

  • ukończyliśmy szkolenie firmy 3M uzyskując 4/4 gwiazdki,
  • zajęliśmy I miejsce na Mistrzostwach w Aplikacjach Samochodowych – 2nd Car Wrap Championship 2011,
  • uzyskaliśmy tytuł Lidera Zadań Specjalnych Avery Dennison 2010.

Nasze działania zawsze cechuje profesjonalizm oraz otwartość. Dbamy o stały kontakty z klientem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, zapoznania się z cennikiem naszych usług oraz odwiedzenia naszej siedziby pod Poznaniem.

 

Wysoka jakość

   

Jakie są zalety foliowania auta?

Zmiana koloru auta poprzez oklejanie folią jest tańsza niż tradycyjne lakierowanie samochodu.
Lakierowanie wymaga nakładania kolejnych warstw przy zmianie koloru, a efekt oryginalnego lakieru jest trudny do uzyskania. Oklejanie samochodu pozwala na szybką i łatwą zmianę wyglądu pojazdu – folię można w dowolnym momencie zdjąć bezinwazyjnie. Folia samochodowa to nie tylko efektowny tuning wizualny, ale także ochrona lakieru przed uszkodzeniami oraz korozją. Oklejanie auta folią to gwarancja jednolitego koloru na całej powierzchni i doskonałego wyglądu pojazdu.

Proces zmiany koloru samochodu jest bardzo prosty. Kontaktujesz się z nami – specjalistami od oklejania samochodów, laureatami licznych nagród i pierwszych miejsc na zawodach – następnie wybierasz interesujący Cię kolor z naszej szerokiej palety. Wspólnie ustalamy cenę i termin przeprowadzenia prac, a kolejny etap to już profesjonalne foliowanie Twojego samochodu.

Cennik oklejania folią.

Cena nadruków na samochodach zależy od rodzaju zastosowanej folii. Szacowane koszty foliowania samochodu folią polimerową znajdziesz na infografice zamieszczonej poniżej.

W przypadku pozostałych folii cennik kształtuje się następująco:

 - folia wylewana – +20% kosztów,
 - folia karbonowa – +50% kosztów.


Oklejanie pojazdu folią polimerową:

oklejanie schemat A1A1 – cały samochód
Cena: 3,500 – 4,500 zł netto
oklejanie schemat T1T1 – tył
Cena: 700 – 1000 zł netto
oklejanie schemat T4T4 – tylko pokrywa bagażnika
Cena: 400 – 500 zł netto
oklejanie schemat A2A2 – od przednich drzwi
Cena: 2,000 – 3000 zł netto
oklejanie schemat T2T2 – tył + tylna szyba
Cena: 800 – 1200 zł netto
oklejanie schemat T5T5 – pokrywa bagażnika + tylna szyba
Cena: 600 zł netto
oklejanie schemat A3A3 – od tylnych drzwi
Cena: ok 2000 zł netto
oklejanie schemat T3T3 – tylna szyba lub lusterka
Cena: 300 zł netto
oklejanie schemat T6T6 – tylna szyba + zderzak
Cena: 800 zł netto
oklejanie schemat A4A4 – za tylnymi drzwiami
Cena: ok 1500 zł netto
oklejanie schemat M1M1 – maska
Cena: 500 zł netto
oklejanie schemat A5A5 – od przednich drzwi (skos)
Cena: ok 2200 zł netto