arrow down

O firmie

Firma Artgraf istnieje od połowy lat 90-tych ubiegłego wieku, a od 2000 r. jesteśmy spółką z o.o. Zajmujemy się profesjonalną reklamą i produkcją materiału reklamowo-informacyjnego w postaci reklamy wizualnej na pojazdach, banerach, kasetonach świetlnych, tablicach reklamowych itd. Zapewniamy plastyczne i graficzne spojrzenie i profesjonalne wykończenie zadanego nam tematu.

Zgłębiliśmy wiedzę w temacie oklejania pojazdów foliami reklamowymi jak również foliami do  zmiany koloru aut oraz druku cyfrowego na foliach, materiałach płaskich takich jak pcv, dibond, stal szczotkowana, aluminium itp.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy i wysoce wykwalifikowaną załogę.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

 

 

Wysokiej jakości wydruk wielkoformatowy na folii, banerach, tkaninach, papierze zapewnia zdjęciową jakość, a aplikacje tego wydruku na pojeździe, szybie, banerze czy bilbordzie daje oszałamiający efekt. Wszystkie projekty są przygotowane z dużą dokładnością tak aby można było wykonać wydruk z jak najlepszą jakością. Zapewniamy również logistykę przy przeprowadzaniu akcji reklamowych jak: dojazd do odległych miejsc.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta.

 

Ukończyliśmy szkolenie firmy 3M uzyskując 4/4 gwiazdki!