arrow down

Drukowanie na metalu Poznań

Drukowanie na metalu to metoda, która pozwala na stworzenie trwałych i wyjątkowo wytrzymałych nadruków. Znajdują one szerokie zastosowanie w różnych branżach i dziedzinach życia. Wydruki na blachach mogą być wykorzystywane jako doskonała i długotrwała forma reklamy. Zastosowanie druku UV na blachach zapewnia estetyczny wygląd, przy zachowaniu wiernego odzwierciedlenia kolorów. Użycie najnowocześniejszej maszyny pozwala na fotograficzną jakość obrazu. Drukowanie na metalu, dzięki wysokiej jakości otrzymanych projektów, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Sprawdź nasze realizacje i wybierz najlepszą drukarnię z okolic Poznania. Oferujemy zarówno odbiór osobisty w naszej siedzibie, jak i dowóz oraz wysyłkę.

Profesjonalny druk na metalu – drukarnia w Poznaniu

Drukowanie na metalu sprawdza się w przypadku wielu projektów. Zapewnia niezwykłą trwałość wydruku, a także jego bardzo dobrą jakość. Dzięki korzystaniu z nowoczesnych maszyn mamy możliwość wykonania nadruku na takich materiałach jak między innymi:

  • blacha kwasoodporna, 
  • aluminium, 
  • blacha malowana, 
  • ocynk.

Druk UV to technologia, która doskonale radzi sobie na różnorakich podłożach. Dlatego też wykorzystywana jest do nadruków w wielu projektach. Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Nasi profesjonalni doradcy z pewnością udzielą Ci wszystkich odpowiedzi i pomogą w wyborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania.