arrow down

Druk na szkle Poznań

Oferujemy profesjonalny druk na szkle. Wykonywany za pomocą opartych na najnowszych technologiach drukarek oraz na solidnych materiałach, zapewnia najwyższą jakość uzyskanych produktów. Daje możliwość stworzenia niepowtarzalnych i przyciągających wzrok nadruków na szkle. W naszej pracowni zlokalizowanej koło Poznania, jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy zamówiony przez klienta projekt. Nasi specjaliści odpowiednio dopasują materiał oraz wskażą właściwe parametry obrazu dla otrzymania najlepszego efektu. Jeśli więc szukasz wykwalifikowanej firmy, która wykona dla Ciebie druk na szkle w Poznaniu, zapraszamy do kontaktu! Przygotujemy dla Ciebie ofertę i rozpatrzymy każdy aspekt projektu!

Wysokiej jakości druk na szkle w Poznaniu

Wydruk na szkle, które wykonujemy w naszej pracowni pod Poznaniem, wykorzystywane są na wiele różnych sposobów. Doskonale sprawdzają się jako dekoracje w domu jak np.:

  • płyta z grafiką pomiędzy szafkami w kuchni,
  • obraz na ścianie,
  • ozdoba drzwi szafy,
  • szkło prysznicowe.

Nadruki na szkle znajdują także wiele innych zastosowań, między innymi w reklamie czy przemyśle. Nasza drukarnia może wykonać druk na szkle w odbiciu lustrzanym, czy też na powierzonym przez klienta materiale. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technik oraz dużemu doświadczeniu, gwarantujemy satysfakcję z uzyskanych artykułów. Druk na szkle w Poznaniu ma u nas przystępną cenę. Sprawdź także druk UV!