arrow down

Kompleksowa obsługa

Znudził Ci się kolor auta lub chcesz, aby samochód stał się żywą reklamą Twojej firmy? Marzysz o przyciemnianiu szyb? Skorzystaj z najprostszej i najtańszej metody – czyli oklejania folią.

Zmiana koloru auta, chociaż wydaje się być trywialną kwestią, jest procesem skomplikowanym i pracochłonnym. Aby samochód wyglądał efektownie i estetycznie, poznajemy indywidualne potrzeby klienta. Cena oczywiście będzie zależeć od wielu czynników – rodzaju folii, powierzchni czy też przygotowania pojazdu do pracy. Przekonaj się jak przebiega cykl oddania auta do oklejania aż do efektu końcowego.

Oklejanie samochodu – etapy

  1. Szczegółowa rozmowa z klientem

    Zanim przystąpimy do właściwej czynności, zawsze na początku zbieramy dane dotyczące indywidualnych potrzeb klienta. Bez względu na to, czy ma to być reklama na samochodzie, czy też całkowite pokrycie auta folią, wywiad stanowi integralną część wykonania. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych błędów czy nieporozumień. Gdy już ustalimy niezbędne szczegóły i podpiszemy umowę to fachowcy przystępują do prac.

    Zawsze istnieje możliwość wizualizacji danego projektu – wszystko po to, by obie strony były zadowolone.

  2. Samochód gotowy do oklejania

    Przed podjęciem jakichkolwiek działań pracownicy warsztatu przygotują auto do zmiany koloru. Oczywistym jest to, że samochód powinien być czysty a więc zanim zostanie on oklejony, pracownicy używają specjalnie do tego przeznaczonych detergentów, dostosowanych do konkretnego rodzaju laminatu. Najpopularniejsze folie to: 3M, Oracal, Hexis. W niektórych przypadkach demontuje się wybrane części nadwozia – wszystko po to, aby auto było nie do odróżnienia od samochodu przed zmianą.

  3. Proces właściwy – nakładanie folii

    Pracownicy warsztatu przystępują do właściwego etapu, jakim jest zmiana koloru za pomocą folii. W tym celu przykłada się folię do samochodu i ręcznie ją wygładza. Jest to proces żmudny, pracochłonny i wymagający niebywałej precyzji. Po nałożeniu materiału na samochód fachowiec przycina i zaprasowuje folię raklą.

    Nie ma większego znaczenia, czy nakładamy folię reklamową, czy folię do zmiany koloru, ponieważ proces przebiega bardzo podobnie. Kluczowym punktem jest odpowiednie wygrzanie a najbardziej skomplikowaną czynnością aplikowanie folii ochronnej montowanej.

    Aby folia służyła przez długi czas pojazd odstawia się do wyschnięcia na ok. 12 godzin. W ten sposób folia dopasowuje się do powierzchni samochodu. Istotne jest, aby zadbać o gwarancję, która w zależności od typu folii i producenta waha się od 5 do 12 lat.

 

Profesjonalizm zawsze w cenie

Bez względu na to, czy decydujemy się na zmianę koloru auta lub przyciemnianie szyb za pomocą wysokiej jakości folii czy folii ochronnej, najistotniejszą rolę odgrywa jakość i doświadczenie pracowników warsztatów. Nie warto wybierać warsztatu, który jest oddalony od naszego miejsca zamieszkania o 100 metrów tylko dlatego, że mają niższą cenę czy szybsze terminy realizacji. Czasem lepiej zapłacić drożej i poczekać dłużej, aby osiągnąć zamierzony efekt i aby kolor służył nam na lata.

Zaufaj profesjonalistom

Od wielu lat zdobywamy nagrody potwierdzające naszą jakość a wśród nich są:

  • I miejsce na Mistrzostwach w Aplikacjach Samochodowych – 2nd Car Wrap Championship 2011,
  • Lider Zadań Specjalnych Avery Dennison 2010,

Ukończyliśmy również szkolenie firmy 3M uzyskując maksymalną ocenę – 4 gwiazdki!