arrow down

Dibond Poznań

Druk na materiale, jakim jest Dibond zapewnia bardzo efektowne rezultaty. Dzięki stosunkowej łatwości w obróbce mechanicznej, jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Najczęściej wykorzystuje się go w reklamie. Druk na dibondzie wykazuje wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz rozwarstwianie. Ponadto dzięki użyciu nowoczesnych maszyn zapewnia wysokie walory estetyczne i dobrą jakość nadruku. Dodatkowo nasi klienci otrzymują na druk na dibondzie aż pięcioletnią gwarancję. Nasza oferta obejmuje wydruki z możliwością odbioru osobistego w pracowni w Komornikach koło Poznania, dowozem do klienta lub wysyłką. Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami Artgraf!

Profesjonalny druk na Dibondzie

Dibond jest płytą warstwową o doskonałych właściwościach mechanicznych. Charakteryzuje go duża sztywność, wielobarwne fronty, metaliczna struktura lica (wersja metaliczna szczotkowana)  i niewielka waga. Dlatego też Dibond bardzo dobrze nadaje się do druku. Ponadto materiał ten można poddać dodatkowej obróbce jak między innymi:

  • frezowanie, 
  • wycinanie kształtów, 
  • wyginanie, 
  • nawiercanie, 
  • zgrzewanie.

Dzięki temu wśród naszych klientów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i jest używany w różnych formach reklamy. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasz profesjonalny personel z pewnością udzieli Ci odpowiedzi i dobierze najlepsze dla Ciebie rozwiązanie!